QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

 sigla-anst100

Distincții ANST


Antrenori Emeriți

 
NUME ȘI PRENUME
 
CLUB
ANUL
OBȚINERII DISTINCȚIEI
COVACI OVIDIU
LONG HO – Pașcani
1996
NICA TEODOR
DAO – Iași
2000
NICA ȘTEFAN
DAO – Iași
2000
DIUMEA VALERICĂ
BAO – Bacău
2012
CRISTEA MIHAI BAO – Roman 2012


Maeștri Emeriți ai Sportului

 
NUME ȘI PRENUME
 
CLUB
ANUL
OBȚINERII DISTINCȚIEI
CIUBOTARIU VLAD ANDREI
BAO – Bacău
2012
DOBRIN IULIANA BAO – Bacău 2012
DOROFTEI FLAVIUS NICUȘOR
BAO – Bacău
2012
JITARU ICHIMAȘ MIHAELA CRISTINA
BAO – Bacău
2000
LEHĂDUȘ VALENTIN
BAO – Bacău
2004
LUNGU ALIN MIHAI
BAO – Bacău 2012
TROFIN MIHAI VICTOR
DAO – Botoșani 2012
BEFU CODRUT CONSTANTIN
DAO – Iași
2012
OBREJA FLORIN IOAN
DAO – Iași 2012
URSU DAN MARIAN DAO – Iași 2012
IGNĂTESCU CRISTIAN
HE PAI – Suceava
2004
ANCUȚA MIRELA
LONG HO – Pașcani
2000
CASIAN IONUȚ
LONG HO – Pașcani
2012
DASCĂLU CLAUDIA
LONG HO – Pașcani
2004
GRIGORAȘ SIMONA
LONG HO – Pașcani 2012
IONESCU MIHAI
LONG HO – Pașcani 2012
MIRON CORNELIU
LONG HO – Pașcani
2004
PÂRJU IONUȚ IULIAN
LONG HO – Pașcani 2012
UNGUREANU COSTEL
LONG HO – Pașcani
2004
SANDU ALEXANDRA ELENA
THO – București 2012


Maeștri ai Sportului

 
NUME ȘI PRENUME
 
CLUB
ANUL
OBȚINERII DISTINCȚIEI
AVÂRVARII LIVIU
BAO – Bacău
2004
CIUBOTARIU VLAD ANDREI
BAO – Bacău
2004
DĂNCUȚĂ CIPRIAN
BAO – Bacău
2000
DOBRIN IULIANA
BAO – Bacău
2004
DOROFTEI FLAVIUS NICUȘOR
BAO – Bacău
2004
LEHĂDUȘ VALENTIN
BAO – Bacău
2000
JÂJÂIE FLORIN
DAO – Botoșani 2012
BUJOREANU ANCA
DAO – Iași
2004
ȚURCANU PAUL
DAO – Iași
2012
ANDREI VASILE HE PAI – Suceava 2012
BĂLINEANU ȘTEFANA
HE PAI – Suceava 2012
CIUBARĂ IOAN HE PAI – Suceava 2000
COJOLEANCĂ IULIAN HE PAI – Suceava 2004
IGNĂTESCU CRISTIAN
HE PAI – Suceava
2000
GALAN ADRIAN
KIM CHUONG – Vaslui
2000
CASIAN IONUȚ
LONG HO – Pașcani
2004
DASCĂLU CLAUDIA
LONG HO – Pașcani
2000
GUȘĂ ANA DANIELA
LONG HO – Pașcani
2000
HOROBEȚ IONEL
LONG HO – Pașcani
2000
MIRON CORNELIU
LONG HO – Pașcani
2000
UNGUREANU COSTEL
LONG HO – Pașcani
2000
ZĂMOSTEANU TIBERIU
LONG HO – Pașcani 2012
PĂTRĂȘCUȚĂ ȘTEFĂNIȚĂ
THO – București 2012